TOHO Poland okiem uczniów

TOHO/Aktualności/TOHO Poland okiem uczniów

W dniu 20 października 2017 roku uczniowie szkoły podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Myśliszewicach odwiedzili TOHO Poland. Uczestnicy wycieczki poznali szczegóły działalności naszej firmy i dowiedzieli się, że TOHO Poland jest częścią grupy TOHO z Japonii, posiadającej zakłady również w Indiach i Tajlandii.

Celem wizyty było zainteresowanie uczniów lokalnym rynkiem pracy, przybliżenie im wiedzy na temat możliwości zatrudnienia, wyboru przyszłego zawodu, oraz poznanie zawodów i warunków pracy w jednej z najnowocześniejszych firm w radomskiej branży metalowej.

Przewodnikiem po firmie był Dyrektor ds. produkcji w TOHO Poland – Mariusz Minda, który w ciekawy sposób zaprezentował uczniom informacje o firmie i jej działalności. Oprowadził uczniów po hali produkcyjnej, pokazał wytwarzane elementy i proces ich powstawania. Przedstawił zawody niezbędne do funkcjonowania naszej firmy, warunki pracy i możliwości zatrudnienia.

W trakcie zwiedzania TOHO uczniowie zapoznali się również z zasadami pracy jakie u nas obowiązują. Między innymi poznali japońską zasadę 5S, której celem jest stworzenie oraz utrzymanie dobrze zorganizowanego i bezpiecznego stanowiska pracy. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali upominki w postaci gadżetów z logo naszej firmy.